Punetore shtepie,Pastrim Tiranë, Kerkoj puntore per pastrim kimik, me eksperience pune, mosha 25-40 vjec.

.

. fc-falcon">Pastrim Shtepie Lokale Restorante Zyra Vila, Tirana, Albania.

Mosha 40-50 vjeç, Tek Selvia.

al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.

. Te gjitha Listimet Personale Kompani. Pishine me tende.

.

Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pastruese per shtepi Të gjitha | Shërbime | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni. al. Rruga Tish Dahia, Tirana 1060, Albania +355699990099.

class=" fz-13 lh-20" href="https://r. paga 30.

Nearby cleaning services.

833 likes.

Pishina per restorante, shtepi. .

. .

.
141 likes.
Ofrojme produkte me shumice dhe pakice.

.

al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.

tirane, tirane, Tiranë, Tiranë, Albania. koha e plote 8 ore ne dite hene-premte. fc-falcon">KANCELARI TIRANE.

Rezervoni nje pastrim dhe keni nje dhurate surprize☎️0694414819. FIRMA PASTRIMI SHAMETI (cel: 0682505293; 0694810048) JU OFRON: Larje-tharje deri ne 80 % me dete JU MIREPRESIM! O694810048 0696082189 Pastrime Shameti me eksperiencen e krijuar nder vite ne Gjermani, me makineri profesionale ,staf te kualifikuar , dergjente origjnale gjermane, duke operuar ne menyren me korrekte, ju ofron keto. Pastrim shtepie dhe oferta punesimi online. Pastrime kclean larje divanësh&kolltuqe. class=" fc-falcon">PASTRIM TAPICERIE. .

Raportoni abuzimin nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurt.

KOMPANI PASTRIMI NE TIRANE Pastrim Zyrash -Pastrim Shtepie -Larje Dysheku -Larje Divanesh -Larje Karrigesh Kompani Pastrimi KRISTAL ofron shërbime profesionale pastrimi për shtëpi, biznese apo ndërtesa industriale të ndryshme. Online tani RISI! Vetëm me fotografi Me transport Me transport.

Pastrim Ekstra.

.

.

.

Offerte di lavoro a Tirana, Profession punetore shtepie , Con esperienza, Pagamento 50,000 Leke.